תקנון,מדיניות רכישה ומשלוחים

תקנון רכישה באתר

1.כל אדם הגולש באתר זה ו/או מבצע רכישה באתר זה , מצהיר כי עם ביצוע הפעולה הוא מאשר הסכמה מוחלטת לכל תנאיו והוראותיו של תקנון זה ולא יהיו לו או לאנשיו כל טענה, דרישה או תביעה כנגד מפעילי האתר ו/או מנהלי האתר ו/או עובדיה בכל הקשור לתנאים והוראות המפורטות בתקנון מדיניות זה. האתר משמש כחנות וירטואלית לרכישת תכשיטים והוא בבעלות החברה המפעילה בלבד.

2.עידן דבוש תכשיטים שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה מעת לעת ללא מתן בהודעה מוקדמת.

3.המחירים באתר כוללים מע"מ על פי הדרוש בחוק.

4.עידן דבוש תכשיטים אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל התכשיטים המופיעים באתר.

5.עידן דבוש תכשיטים עושה את מירב המאמצים על מנת שהמידע שמופיע באתר יהיה מדויק , נכון ושלם, אך למרות זאת יתכנו אי דיוקים בשוגג ועל כך אין החברה אחראית ו/או מחויבת על אי דיוקים אלו.

6.עידן דבוש תכשיטים רשאית לעדכן את המחירים באתר מעת לעת ללא הודעה מוקדמת. ובהתאם לכך, המחיר יקבע בעת השלמת ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי האשראי). במידה ושונו מחירי הפרטים לפני מסירת ההזמנה , יחוייב הלקוח לפי המחירים המעודכנים.

7.בעת ההרשמה לאתר מוצעת האפשרות להירשם לדיוור אלקטרוני על מנת להתעדכן במבצעים והטבות. על הלקוח לשלוח מייל ל info@idan-dabush.com  במידה וברצונו לצאת מרשימת הדיוור האלקטרוני.

8.רכישת הפריטים באתר תתבצע על ידי הלקוח באמצעות טופס מילוי הזמנה.יובהר כי מילוי טופס זה יהווה את הסכמת הלקוח ותנאי מוקדם לביצוע ההזמנה.

9.על מנת להבטיח את שירותינו בצורה הטובה ביותר אנו מבקשים למלא את טפסי ההזמנה בצורה מדויקת ונכונה. במידה והמשלוח התעכב עקב טעות במילוי הטופס בסעיף הכתובת יחויב הלקוח עבור דמי משלוח מוטעה על סך 100 ₪.

10. אין אחראית החברה על טעויות הלקוח במילוי טופס ההזמנה.

11. עם ביצוע ההזמנה תבדוק החברה את פרטי כרטיס האשראי ותמתין לאישורו. במידה והעסקה לא תאושר על ידי חברת האשראי, על הלקוח לספק תשלום בכרטיס אחר. זאת במידה וקיבל הודעה מחברתנו על אי ביצוע התשלום להזמנתו.

12 .אישור ההזמנה על ידי הלקוח מהווה ראיה מוחלטת להסכמת הלקוח לביצוע העסקה.

13. יודגש כי החברה תהיה זכאית שלא לאשר הזמנות לקוח מכל סיבה שהיא ולפי שיקול דעתה הבלעדי כמו במקרים בהם:

א. אם בעת ההרשמה באתר נמסרו במתכוון פרטים שגויים.

ב. אם בוצעו מעשה או מחדל , הפוגעים או עלולים לפגוע באתר או בהנהלת האתר, או בצדדים שלישים כלשהם, לרבות לקוחותיה עובדיה וספקיה של הנהלת האתר.

ג. אם שירותי האתר שימשו לביצוע מעשה הנראה כבלתי חוקי על פי דיני מדינת ישראל .

ד. אם הופרו תנאי הסכם זה , תנאיו של אחד המסמכים המחייבים או תנאי של כל שירות שמציע האתר.

ה. אם קיים חוב כספי לחברה או לחברות הקשורות עימנו והחוב לא נפרע, למרות שחלף המועד לתשלומו.

ו. אם כרטיס האשראי של הלקוח הוגבל או נחסם לשימוש בדרך כלשהי.

14. במידה והתשלום יתבצע על ידי חברת PAYPAL, הוצאת ההזמנה תתבצע רק לאחר אישור חברת PAYPAL ובכפוף לתנאי חברת PAYPAL  ולא עידן דבוש תכשיטים.

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה

פרק זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981

1. בידי הלקוח לבטל הזמנה בתנאים הכפופים לחוק. הדבר יעשה אך ורק על פריטים אשר לא יוצרו במיוחד על פי דרישת הלקוח, כלומר , שינוי מידה ,קיצור והארכת שרשרת או צמיד, חריטות , שיבוצים. ללא כל שימוש ובזמן שלא יעלה על 14 ימי עסקים.

2. ביטול הזמנה לפני מועד שליחתה ימנע מחיוב בגין המשלוח. זיכוי כספי ינתן על פי חוק.\

3. ביטול ההזמנה לאחר שליחה ו/או הגעת הלקוח לאיסוף תעשה על ידי יצירת קשר של הלקוח עם משרדי החברה בטלפון – 0548971888 על מנת לתאם שליחות של הפריט מהלקוח אלינו. במקרה זה ינתן זיכוי בכפוף לחוק תוך ניקוי עלות המשלוח על סך 100 ₪ מזיכוי הלקוח.

4. זיכוי הלקוח יתבצע רק לאחר בדיקת התכשיט לידי החברה ובתנאי שיוחזר באריזתו המקורית כפי שהתקבל. ללא כל פגם ו/או נזק שנגרם על ידי הלקוח. במידה והפריט יוחזר שלא כאמור בסעיף זה לא יוחזר אל הלקוח זיכוי כספי או שובר לרכישה חוזרת.

5. עידן דבוש תכשיטים הינה בעלת שיקול הדעת הבלעדי בנוגע למצבו של הפריט.

6. לא יינתן זיכוי כספי ו/או החזר כספי עבור פריטים שלא שולם בגינם עלות כספית כגון מתנות.

7. עסקה ששולמה בעזרת חברת PAYPAL, תזוכה במידת הצורך ובכפוף לחוק בעזרת PAYPAL.

8. נוסף על האמור לעיל עפ"י סעיף 14 ג'(ד) לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981, הוראות בגין ביטול עסקה לא יחולו על טובין שיוצרו במיוחד עבור הצרכן בעקבות העסקה.

9. הזמנות אשר התקבלו באתר יחושבו כהזמנות בפועל רק לאחר שהתשלום הועבר בהצלחה מחברת האשראי , הפרטים שהוזנו תקינים ולא יצרו קשר מחברתנו להודיע על שגיאה כלשהי.

משלוחים

1. כחלק משירותינו אנחנו מספקים את המשלוחים על ידי חברת שליחויות במעמד הקניה על חשבוננו. 

2. במקרים של החלפות/ החזרות יגבה מהלקוח 100 ₪ השתתפות עצמית.

3. חברת השליחויות מתחייבת להוציא את המשלוח בתוך 2 ימי עסקים, אך זמן זה אינו נכלל בזמן האספקה מחברתנו אל חברת השליחויות. זמן אספקה מחברתנו לחברת השליחויות הוא 7 ימי עסקים. 

4. ייתכנו שינויים בזמן האספקה עקב מורכבות ההזמנה/מקום המגורים. במקרים אלו יודע ללקוח מראש , כל מקרה לגופו.

5. במידה וכתובת הנמען נמצאת בישובים אשר חברת השליח לא מגיעה אליהם. אין החברה מתחייבת לספק שליחויות למקומות אלו , אף אם ההזמנה נקלטה במערכת ובוצעה. אנו ניצור קשר עם הלקוח לתיאום כתובת חלופית.

6. החברה אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות שליחויות שונות, אך אנו עושים את מרב המאמצים למנוע עיכובים ואיחורים ונשמח לעמוד לרשותכם לבירור מצב משלוח.

נשב לכוס קפה?

אני מאמין שאין כמו פגישה פנים מול פנים כדאי להתאים לכם את התכשיט המושלם עבורכם.